Jalovcový čaj k lepšímu otěhotnění?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #18189 21.9.2009 22:29

Ahoj, nemáte některá zkušenost s užíváním jalovcového čaje? Nedávno jsem se od známé doslechla, že prý jeho užívání pomůže lépe otěhotnět. Jelikož se s manželem snažíme o mimi téměř rok a stále nic i přesto, že beru různé vitamíny atd., které mi byly doporučeny pro lepší otěhotnění, tak chci vyzkoušet ještě bylinky.O umělém oplodnění zatím nepřemýšlíme.Přeci jen chceme dát ještě šanci otěhotnět přírodní cestou.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj o užívání jalovcového čaje jsem neslyšela,ale zato jsem slyšela od babči kořenářky že pomáhá jablečný ocet,ale ten co se kupuje ve zdravé výživě aby neobsahoval chemii.Má se pít i během těhotenství,že prý má učinky na udržení plodu.Nevím jestli to pomáhá,já ho pít nemužu,protože mi nedělá dobře a to je škoda,protože mimi chceme.A prý pomohl hodně maminkám,kteří nemohli otěhotnět.Tak ti držím palce at ti to dobře dopadne

  • Pokud chceš něco zkusit doporučuju Sarapis je směs bylin na hormonální rovnováhu, me perfektně srovnal po ivf, jsem v pohodě, ovuluju jako před tím 14-15 den cyklu.Také se pokouším o mimi už rok a dva měsíce, vše máme v pořádku ,přesto se nedaří,ani ivf nevyšlo...rozumím ti taky hledá kde co.Partnerovi jsem koupila tabletky žen šenu, prý to zrychluje spermíky :-)

  • No já nevim, ale o jalovci se říká, že by ho ženy vůbec neměly požívat (ani gin, nebo jakej alkohol se z jalovce vyrábí), právě proto, že má negativní vliv na jejich plodnost. Ale třeba je to jenom jako lékořice pro muže. Z bylinek bych použila spíš kontryhel, i když mnoha ženám vadí jeho chuť. Zase ho ale nebudeš pít celej život, že:-)?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se