starší snažilky

Otázku položila: Anonymní uživatelka #14717 20.9.2009 10:12

Ahoj dotaz pro všechny starší snažilka 38 chci se zeptat jaký je váš názor na těhotenství ve vyšším věku,dvě děti už máme rádi bychom se pokusily o třetí,pořád ale myslím na reakci a názor lidí s mého okolí co si o tom pomyslí, máme do toho jít,moc děkuji za vaše názory Jindra.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Lets mi bylo 44 a máme doma "vymodlenou" dvouletou princeznu. Mám sice už dvě odrostlé děti, ale opravdu nelituji, užívám si a kdyby se ještě jedno do těch 45 podařilo, byla bych jen ráda :) Být mi Tvých 38, měla bych nervy menší - držím palce, jestli se rozhodneš - je to fakt jen na Tobě a pak také na partnerovi a přírodě, jak se k tomu postaví :)

 • Ahoj.
  Nemysli na to,co na to okoli. Dulezite je,jak to citis ty. Pokud po mimcu touzis,tak preju hodne stesti a at se vam dari! kristyna

 • ousko20.9.2009 12:31

  Ahoj,
  pokud jsi zdravá a plná energie (což asi jsi .-)), tak to vůbec neřeš. Pokud ti je 38, tak jsi normální, ne stará mamina (kort, když to není tvoje první). Co bych zvažovala, tak dítě po 45, ale ty jsi naprosto v pohodě, tak šup na to! :-)

 • Nevidím důvod proč do toho nejít, pokud lékař doporučuje... a 38 podle mě vůbec není hodně...

 • Ahojky,

  s chutí do toho!Ještě dobrý věk z hlediska zdravotníka.Dneska jsou v modě starší maminky a v tomto věku lépe dříve,než později!!!Doporučuji začít co nejdříve:)hodně štěstí!!!

 • Je mi 40 let už rok a dva měsíce se snažím o druhé mimi, cítím se uplně v pohodě, dětátko si moc přeju a nepochybuju, že ho v pořádku vychovám.Držím palečky!!!

 • Čauky,
  Je mi 33 a nemáme ještě ani jedno dítě a né žebychom nechtěli ale nějak to nejde.Je mi úplně jedno kdy bude hlavně že bude a proč né i později.Jdi do toho pokud cítíte tu potřebu mít další mimi.Přeji hodně štěstí!!!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se