proč to potřetí nejde?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #17315 18.9.2009 12:07

Mám dvě děti, 9 a 7 let. Již tři roky se snažím o další miminko a nic. A léta běží, nedávno jsem "oslavila" 38let a pomalu přestávám věřit. Já i můj partner jsme zdrávi. Vzhledem k faktu, že již dvě děti máme do umělého oplodnění atp.se ani pouštět nechceme. Jen velmi toužíme po benjamínkovi, přirozenou cestou, stejně tak jako předchozí děti. Dva roky brouzdám po netu, zkouším různé triky a porady, samozřejmě používám ovul.testy a stále se nedaří. Vím, že pro někoho kdo žádné děti nemá a léta se snaží může se zdát můj problém až marnivý... Naopak kdo děti má, třeba dokáže naši touhu po dalším - tentokrát již posledním - zázraku pochopit. A tak budu vděčná za každou další radu, popř. i od někoho kdo byl na tom podobně. Díky za odpověď.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahojky,

    snažím se s manžou o druhé,zatím půl roku a vzhledem k tomu,že první dítě bylo hned po měsíci,jsem z toho taky vykulená.Nedávno jsem se zastavila v práci za holkama a mluvila s naší p.doktorkou a bohužel,toto je všechno v hlavě a psych.dané.Je těžké na to nemyslet,že dítě chceme,ale musíme se od té myšlenky odpoutat a myslet na jiné věci.Je to prostě zákon schválnosti a na to nepomůže žádný lék ani trik...

  • Zdravím,
    chápu to, my se snažíme o první a to už tři roky a taky je to prý v hlavě. v momentě, kdy jsem na to přestala myslet před půl rokem (díky homeopatii), jsem otěhotněla. nicméně se to nepovedlo a teď se snažíme dále, ale bohužel už do toho zase "tlačím" psychicky a tak se to zase nevede. držím nám všem palce! Zkuste homeopatika na "hlavu" :o)
    Jana

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se