posunutá ovulace

Otázku položila: Anonymní uživatelka #19845 3.10.2009 15:15

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné nějakým způsobem "přesvědčit" kalendář, aby předpokládanou ovulaci nezobrazoval uprostřed cyklu? Cykly mám 32 dní, ovulaci mám až 18. den, poté přesně 14 dnů do další menstruace. S tím si ale kalendář nějak neumí poradit. Nejde to někam zadat ručně, stejně jako to jde u délky cyklu?
Děkuji za odpověď!

Odpovědi správkyň témat

 • yamd5.10.2009 11:25

  Dobrý den,

  ovulace a plodné dny se v kalendáři vypočítavají pouze orientačně, pokud sama víte přesně, kdy ovulaci máte, jsou pro Vás v podstatě zbytečné, a tak není problém si jejich zobrazení vypnout.

  Přeji krásný den

  Daniela
  Administrátor WomenZone.cz

 • yamd8.10.2009 14:25

  Dobrý den,

  plodné dny v grafu se vyznačují dle naměřených teplot, ale opět pouze orientačně, na přesnějším zobrazení stále pracujeme.

  Původně kalendář graf bazální teploty ani neobsahoval, ale jak jsme zjistili, je nepostradatelenou součástí takovéto aplikace, tudíž se s ním snažíme poprat a postupně ho pro naše uživatelky udělat lepším a lepším.

  Prosím tedy, mějte s námi strpení, například anovulační cyklus je pro graf stále problémem.

  Děkujeme za pochopení.

  Krásný den

  Daniela
  Administrátor WomenZone.cz

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahojky,

  pokud tomu dobře rozumím,tak by jsi měla s kyždým cyklem nechávat přepočítat kalendář v nastavení,nebo zaškrtnout rovnou nezobrazovat ovu..

 • Děkuji za odpověď, mám za sebou teprve 1. cyklus po porodu; kdy mám ovulaci vím bohužel díky dost nepříjemným bolestem vaječníků a zobrazení ovulace mi aspoň orientačně pomohlo odlišit tyto bolesti od nějakého jiného problému...

 • Můj kalendář se řídí i naměřenou teplotou a tento měsíc mi správnost potvrdil i ovulační test:) legrační je, že oznámení na e-mail o plodných dnesh chodí dle výpočtu a v mém případě je to v době, kdy je vůbec nemám (tento měsíc o témeř 14 dnů) - no ale to se dá vyřešit zrušením posílání oznámení.

 • duramura5.10.2009 15:58

  dobry den,
  jeste k tomuto tematu pridam dotaz...a tedy kdyz si merim BT a zobrazujou se mi v grafu barevne plodne dny tak to bere nejak v potaz teplotu, nebo jen pocet dni do predpokladane menstruace?
  dekuji

 • duramura7.10.2009 8:28

  to me prave nepride, mam tento cyklus uplne poblaznene teploty (v rozmezi 36,0-37,0, mereno vzdy ve stejnou dobu!) a kdyz sem se tu v prvni polovine cyklu ptala o radu, tak sem zjistila, ze se jedna nejspis o anovulacni cyklus. stejne mi graf vyhodnotil plodne dny, ale netusim jak by na to vzhledem k teplotam mohl prijit?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 872 otázek, kterým se dostalo 270 129 odpovědí a 408 697 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se