blaznivy kalendar

Otázku položila: Anonymní uživatelka #15281 3.10.2009 21:36

ahojky kalendar se mi asi zblaznil misto ocekavane menzes mi zobrazil plodne dny ale plne jink nez by mela menzes byt dokonce mam jeste k tomu spozdeni poradte

Odpovědi správkyň témat

 • yamd4.10.2009 20:29

  Dobrý den,

  Váš duplicitní dotaz byl smazán. Koukli jsme se ale na Váš problém... Je možné, že jste zaznamenala menstruaci mimo tu pravidelnou. K výpočtu plodných dnů kalendář potřebuje i údaj o menstruaci, a tak pokud zaznamenáte dvě oddělené menstruace, kalendář vypočítá dvoje plodné dny. Pokud se u Vás dostavilo nepravidelné krvácení/špinění/krvavý výtok, zaznamenejte ho, prosím, jako výtok (v editačním okně v záložce "Zdraví").

  Pokud takto označené dny nemůžete v kalendáři najít, je možné, že je překrývají původní plodné dny. Pro skrytí plodných dnů klikněte v pravé sloupci "Nástroje" u možnosti "Zobrazit" na políčko "Ovulaci a plodné dny". Po změně z menstruace na výtok by měl být kalendář opět správně přepočítaný.

  Pokud chcete položit dotaz ohledně Menstruačního kalendáře online nebo Poradny, vyberte, prosím, kategorii WomenZone. Bez správného zařazení si vašeho dotazu nemusí administrátor všimnout.

  Děkujeme za pochopení.

  Krásný den

  Daniela
  Administrátor WomenZone.cz

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

Na tuto otázku zatím nikdo neodpověděl.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 313 otázek, kterým se dostalo 271 916 odpovědí a 409 950 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se