Přivýdělek na mateřské

Otázku položila: Anonymní uživatelka #259319 10.9.2019 20:54

Ahoj holky, mám roční dcerku a jsem na mateřské. Ráda bych manželovi pomohla nějakým malým přivýdělkem. Co děláte vy? Vzhledem k manželovým směnám bych mohla dělat něco jen z domova. Nebráním se ani manuální práci - jenomže mám pocit, že všechny ty kompletace obálek a propisek budou podvody :-/
Dáte některá tip případně odkaz, více info?
Díky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Petrakim11.9.2019 9:11

    Z domu asi nic lukrativního nebude, ale možná roznášet letáky po ránu nebo odpoledne s kočárkem, dítěme? Mě to tak napadlo, jestli toto není nějak průchozí. Nebo psát nějaké články či blogy na zakázku - prostě copywriting (ale zde to chce trochu uměleckého ducha). Po tom jsou poptávky zajisté pořád.
    Já pracuji pořád, jen týden po porodu jsem si dala oraz (dělám internetový marketing), zde se běžně pracuje z domu, z kaváren, knihoven, ale chce to znalosti. S dítětem to jde skloubit dobře, když spí, tak pracuji (ale ne vždy, manžel tedy dělá to stejné, co já, tak se střídáme).

  • Teressa12.9.2019 9:13

    Známá dělala doma takové papírové krabičky. Ale už je to dlouho. Zkus to dát na internet jako poptávku, třeba se ti někdo ozve více než tady:) Budu držet palce.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 74 469 otázek, kterým se dostalo 249 323 odpovědí a 390 241 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se