Přírodní kosmetika

Otázku položila: Stepina 23.9. 22:59

Dobrý večer, dost mi padají vlasy a přemýšlela jsem o přírodní kosmetice na vlasy? Nemáte zkušenost?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • macicekkajik24.9. 7:51

  Já jsem spokojená s řadou od Natura Siberica. Používám od této značky šampón, kondicionér, masku na vlasy, rakytníkový olej na konečky a živé vitamíny. Na padání vlasů ti ještě doporučím ostropestřecový olej jakéhokoliv výrobce. Olej naneseš na mokré vlasy, vlasy zabalíš igelitovým sáčkem a necháš působit 20 minut, pak klasicky vlasy umyješ. Opakuješ dokud vlasy padají a pak dle potřeby. Mně to zabralo asi za 3 umytí a pokaždé bylo méně a méně vypadaných vlasů. Pak mi ještě pomohl potravinový doplněk biosil plus.

 • mauseuka24.9. 7:52

  zkuste zajít na kožní,mohou vám dávat vitamínové injekce a je to super.Po prodělaném covidu mi je napsali a super.jinak mi pomáhá šampon proti vypadávání vlasů (mám ten od avonu).Pokud jste po porodu,tak to bude nějakou chvilku trvat než se to srovná-mě vypadávali cca 2 roky a hodně mi pomohlo Vlasové hnojivo (název toho výrobku).Strašně ty tabletky smrdí,ale opravdu jsou účinné a přírodní

 • Těžko říct, jestli na to pomůže přírodní kosmetika, záleží na příčině. Používám Urtekram, měla jsem nejdřív šampón na objem, teď jsem si koupila na jemný vlasy a je to mnohem lepší. K tomu mám i kondicioner a už bych bez něj asi nemohla existovat :D Ale každýmu vyhovuje něco jinýho. Mamka používá LaSaponaria, ségra měla nějakou slovenskou značku a taky ten Urtekram. Chce to vyzkoušet, co ti bude vyhovovat.

 • Asili24.9. 23:54

  Ahoj, za mě doporučuji zkusit šampon a kondicioner Rasul od Urtekram. Značka je čistě přírodní, kvalitní a mě osobně vlasy zachránila.

 • Bouchalka24.9. 23:57

  Taky hlasuju pro Rasul, doporučili mi ho na kožním a fakt mi pomohl. Složení má výborné, je šetrný a krásně voní.

 • Berun26.9. 22:54

  Ahoj, určitě dej ale vlasům i "palivo" zevnitř takže v lékárně nějaký doplněk na růst vlasů a k tomu tonikum nebo šampon :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 019 otázek, kterým se dostalo 262 766 odpovědí a 402 708 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se