Pohlavi plodu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #321657 čtvrtek 7:40

Ahoj Holky.Co si o tom myslite?vcera jsrm byla na gynde ,jsem cca 15tt a doktorka mi rekla,ze na utz vidi pohlavi holky.,byla o tom presvedcena.mluvila uplne jiste.Myslite,ze i kluka uz by t byl videt pindik?Vcera jsem byla nadsena,pac holcicku jsrm si prala,ale nechci byt pozdeji zklamanakdyby narostl jeste pindik.Diky za vasi odpoved.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Zklamaná? Já myslela, že je důležité zdravé dítě. Nám řekli ve 13tt kluk a kluk to je. Ale 100% je až porod

  • Ach jo, co bych tak dala za to, kdyby se mi podařilo otěhotnět a v podstatě by mi bylo jedno, zda budu mít holčičku nebo chlapečka, hlavně, když by bylo miminko zdravé. Tohle nikdy nepochopím, jak někdo může řešit zda je lepší holka nebo kluk. Dítě je dar a měli bychom si toho vážit. Mě tohle vždy vytočí, i když chápu, že člověk se na to třeba těší a může přijít zklamání, ale představ si, že mojí známí celou dobu tvrdili, že to bude holčička, dokonce i před porodem a ona nachystanou výbavičku pro holku a nakonec se ji narodil kluk, pro kterého neměli vybrané ani jméno, páč s tím nepočítali, tak nakonec nese jméno po doktorovi na porodním sále. Neupínej se na něco, co není jistota, užívej si těhotenství a buď ráda, že si jednou z těch co může nosit pod srdcem zdravé dítě... ;-)

  • Mě ve 13tt slibovali chlapečka takže všechno jsme zařizovali klučičí a narodila se holčička tak opravdu nevím. Raději bych počkala s nakupama

  • Znam dost mamin kterym tvrdili neco i ve 20tt a nakonec se jim narodilo neco jineho :-) pravda to byt muze, ale neupinala bych se, hlavne kdyz jsou zdravi a stastni :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 275 otázek, kterým se dostalo 251 934 odpovědí a 394 060 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se