O sexu a vztazích obecně

Otázku položila: Bývalá uživatelka #163051 21.12.2015 21:04

AHoj holky :-) vím že je tohle trochu jinak zaměřené fórum ale mám nějaké otázky a myslím že byjste mi mohly odpovědět asi lépe než moje kámošky, protože ty sou na tom asi dost podobně jako já. Prosím všechny co můžete o vaše odpovědi, ráda si popovídám :-)

1. jsou mezi klukama, mužema, chlapama opravdu velké a výrazné rozdíly v posteli? Třebas ve způsobu milování nebo velikosti penisů? :-) Já mám za sebou dva kluky a byli si dost podobní jak chováním tak přístupem k předehře i milování. Hlavně i tam dole, od oka měli tak do těch 13 cm nejvíc a v klidu to byla fakt trága :-D Jsou fakt i kluci, muži co jsou na tom naopak jakože nějaká velká čísla a rozměry? Máte nějaké zkušenosti nebo je znáte?

2. jak moc jste řešily jejich milostné schopnosti? Bylo to pro vás hodně důležité než jste si je vybraly jakože než jste se rozhodly, že s nima zůstanete? Vím že to není jen o tomhle, ale stejně.
Jsou i mezi kluky, muži až takové rozdíly ve výdrži v posteli?

3. Změnili se vaši přítelové manželé nějak chováním normálně ale i v posteli?

4. Mají ti vaši nějaké jakože zvláštní chutě nebo až úchylky něco co se jim fakt líí a není to běžné?

5. A co vy? Máte něco, co přímo vyžadujete nebo od nichc chcete čím vás uspokojí?

6. A co nějaké vlastnosti co od nich vyžadujete? Aby se nějak chovali nebo nějací byli?


Budu ráda za vaše odpovědi :-)

Zatím pa, Maggi :-)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Raději jako anonym..

  1, ano jsou mezi nima velmi výrazné rozdíly.
  jak v sexu, tak ve velikosti asi jako má každá ženská jinak velký prsa..:) Zkušeností mám opravdu hodně.. od cca 10 cm po 28..

  2, sex mám velmi ráda, takže jsem je řešila dost. Málo který chlap mi vyhovuje v posteli. Bohužel v tomhle jsem hodně náročná, ale to je dáno zkušeností a tím, že vím co chci.

  3, tuhle otázku asi dostatečně nechápu, ale ano do určité míry změnili. Ale to je asi přirozené.

  4, ano má.

  5,, ano mám taky velkou škálu úchylek. Mám jich teda o dost víc než chlap. Ale máme i společné. / v posteli si na 100% rozumím jen s jedním chlapem, ale s tím bych nemohla žít/

  6, musí mi sedět jako člověk i v posteli. Pak se s tím dá pracovat. Spíš vím co nesnesu a tím se řídím.

 • Opravdu je každý chlap jiný, stejně jako má jinou povahu, je jiný i po fyzické stránce a chování v sexu. Vždyť ženská je taky každá jiná ;-) Některá je vzrušivější na klitorisu, některá uvnitř, některou vzrušuje dotek na prsou, některou ne...
  Je to asi ohraná písnička, ale ta velikost u chlapa vůbec nemusí být to hlavní, jde o to, jak si v posteli vyhovujete, jaké polohy a jaká forma uspokojení vám bude vyhovovat. Stejně tak máme každý (ženské i chlapi) jinak časté potřeby.
  Zvláštní je, že i já mám takovou zkušenost, že chlap, který mi nejvíc vyhovoval v posteli, nebyl chlap, se kterým bychom mohli spolu žít. Ale ve skutečném vztahu to pak nikdy není jen o sexu samotném, ale o lásce a respektu k tomu druhému a chuti vzájemně se potěšit a uspokojit.
  Všechno je otázka času a zkušeností. Hlavně nikam nespěchej, ty zkušenosti přijdou postupně...

 • Zajímavé otázky, ale univerzální odpověď snad ani neexistuje. Jako všechny věci na světě, tak ani chlapi ani ženy nejsou stejní. Jak se říká někdo má rád holky jiný vdolky, takže i u chlapů jsou různé věci, které preferují a to i v posteli. Řekla bych že s přítelem máme docela dost zkušeností s netradičnímu věcmi, ale všezáleží na pojetí. Když se zaměříš na tu velikost, tak asi platí to rčení, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, pro mě na velikosti nezáleží, ale spíš na šikovnosti partnera, když to neodbyde, tak se dají dělat velké věci, ale zároveň by se mu mělo vše oplácet. Přítel má věci, které vyžaduje i netradiční, já přímo ne, ale ráda mu vyhovým, jde o to aby byli spokojení oba.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 100 otázek, kterým se dostalo 271 103 odpovědí a 409 457 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se