Lehké zakrvaceni po vyšetření v těhotenství

Otázku položila: Anonymní uživatelka #296293 sobota 7:15

Ahoj, potrebuju trošku uklidnit a poradit.
Letos jsem předčasně porodila ve 23tt. Teď jsem znovu těhotná ve 22tt. Celý minulý týden jsem byla preventivně na kapackach v nemocnici a pustili mě s tím, že je všechno ok a čípek má přes 5 cm. Vyšetření bylo ve čtvrtek, doma ležím. Večer si zavádím 2 utrogestany a v pátek ráno jsem mě na papíru kapku krve. Brala jsem to, že je to po vyšetření (už se mi to jednou stalo). Celý den v pohodě a teď ráno zase. Mám plasit s pohotovosti nebo počkat co zítra ráno. Zkusila bych nezavadet utrogestan. Jinak mě břicho neboli, jen trošku nad třísly. Díky za rady

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Randgridsobota 7:40

    Určitě bych sama nepřestal zavádět co mám. Pokud by to mělo být z nej(sama nevím jestli je to možné), bylo by to v přívalovém letáku nbeo by to řekl doktor. Minimálně bych zavolala na pohotovost ale já bych na to neměla minimálně nervy čekat a zkoumat.

  • Randgridsobota 7:37

    Rozhodně pohotovost. Možná není důvod, ale jakákoli krev není v pořádku. Po vyšetření budiž, ale spíš ve smyslu pár hodin po něm. Je nějaký důvod, proč proběhly kapacky atp.takze bych byla pod kontrolou.

  • janalabsobota 16:56

    A je to cerstva nebo stara krev?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 653 otázek, kterým se dostalo 246 774 odpovědí a 386 070 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se