Hydrocolon na pokožku a trávení

Otázku položila: Anonymní uživatelka #14948 18.9.2009 22:20

Nazdárek holky.Mám problémy s pokoškou a trávením,moje kamarádka mi doporučila hydrocolon,jaké jsou vaše názory a zkušennosti na tuto terapii pomáhá,mám to skusit a naco se mám připravyt jaké to je moc děkuji za rady Jana.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj Jani,já na tom byla cca před rokem,žádné výsledky jako zlepšení pleti nebyly.Co se týká trávení,s tím jsem moc problémy neměla,ale od té doby můžu jíst česnek:-))Chtěla jsem to vyzkoušet kvůli nějakým bacilům a povedlo se!Připravovat se na to nijak moc nemusíš,jen tak týden před tím nejíst maso,hodně pít a málo čerstvé zeleniny.Jinak se chodí nejlépe na 3 kůry během 14 dnů,jedna procedůra 45 min, a dá se to vydržet,nijak bolestivé to není,je to občas jako když máš průjem a máš křeče v břiše:-)))) Ladka

  • Ahoj Jani, já jsem po hydrocolonu asi 14 dní. Bolelo mě to tedy jako čert, ale ta 3 byla už v pohodě. Já tam byla kvůli zácpě. Pokud střevními problémy netrpíš, tak to bolet nebude,možná je to občas trochu nepříjemné, ale přesně jak píše leslina, jako křeče při průjmu. Můžu vřele doporučit. Jinak já s pletí nikdy problémy neměla, mám jí hladkou. Po vysazení antiny se mi ale před MS vždy trochu osypal obličej a teď dobrý. Tak to možná bylo i tím, ale to netuším. MS jsem totiž zatím nedostala i když tu měla být už 2 dny.

  • Jak problemy s pokozkou? Nejde treba o vyrazku okolo ust? To je dost caste a jmenuje se to perioralni dermatitida, na to doporucuji zubni pastu bez fluoru a taky znam jednu masticku, udelaji ti ji v lekarne, stoji do 100 Kc a je s Ichtamolem, me tedy suprove zabrala. Nectu tohle porad, kdybys o ni mela zajem, napis mi na mail strneckagmail.com a ja ti poslu rozpis do lekarny.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se