Dieta

Otázku položila: Gejbrieel neděle 0:59

Dobrý den/ Ahoj.
Chci se poradit, zeptat.
Chtěla bych držet Keto dietu, ráda bych znala názory, zkušenosti apod..
Chtěla bych,aby ze všech stála tak nejrozumněji.
Byli jste s tím spokojeni a jestli ano s kterými značkami, názvy.
Potřebuji shodit docela dost kg 😔😔
Předem moc děkuji za odpovědi, názory ☺️
Přeji hezký den všem ☺️

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajikneděle 6:44

    Místo diety zkus změnit jídelníček za vyvážený a přidej pohyb. Nevyhýbej se tukům, jen se vyhni cukrům a smaženým jídlům a pochutinám. Veškeré diety fungují jen dokud je užíváš. Pak přejdeš na normální stravu a kila jsou zpět, ne-li ještě více přibereš. Pouze pomalé hubnutí je zdravé.

  • Francyneděle 7:53

    Žádnou dietou nezhubneš, ke štíhlé postavě se musíš projíst - samozřejmě zdravě a vyvazeně. Neznamená to vynechat všechny sladkosti a pečivo, ale plánovat si jídlo na celý den dopředu. Mít dostatek bílkovin, sacharidů, tuku, cukru a vlákniny. Stáhni kalorické tabulky a snaž se plnit kolečka na zelenou barvu ;-)

  • Souhlasim s tim co je tu psano. Kromě toho jsou to zbytecne utracene penize za neco co si muzes pripadne hlidat sama pokud uz na te diete budes moc trvat. Stejne jako krabickova dieta - udelas si to za normalni penize doma.

  • Keto diety jsou k nicemu. Ovsem jako vsechny osatni. Jez vyvazenou zdravou stravu . Vypocti si tzn. BMR- kolik bys mela prijmout kalorii a popriklad kolik kdyz chces zhubnout. Jidlo si del tak ze si rozpulis pomyslne talir na dve poloviny. Jednu pulku zapln ovocem nebo zeleninou a druhou si rozdel jeste jednou na polovinu. vzniknou ti dve tretiny a na jednu z nich si dej sacharidy na druhou bilkovinu. Jez hodne zeleniny. Ovoce spis dopoledne a zeleninu odpoledne. Nejez moc sladkeho... a vyrad bublinkove napoje a i alkohol :D Zkus recke jogurty apod. Var si... a pec kdyztak zdrava sladka jidla.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 272 otázek, kterým se dostalo 251 933 odpovědí a 394 060 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se