BAZÁLNÍ TEPLOTA

Otázku položila: Bývalá uživatelka #19119 24.9.2009 14:47

Ahoj, CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT,JESTLI NĚKDO NEVÍ JAKÁ JE PRŮMĚRNÁ TEPLOTA MĚŘENÍ BAZÁLNÍ TEPLOTY V POCHVĚ, TEPRVE JSEM ZAČALA MĚŘIT, ALE NE HNED NA ZAČÁTKU MENSTR.CYKLU A OBJEVUJE SE MI TAM POŘÁD 37,2.SNAŽÍME SE S PŘÍTELEM O MIMI A MÁM TÝDEN SPOŽDĚNÍ, PŘED 4-MI DNY JSEM BYLA U GYNEKOLOGA ATEN MI PÍCHNUL INJEKCI NA ROZJETÍ MS, ALE POŘÁD NIC A ON ŘÍKAL , ŽE JE JEŠTĚ BRZY NA TO ABY TO POZNAL (NA ULTRAZVUKU NIC NEVIDĚL) A MINULÝ TÝDEN JSEM MĚLA TEST NEGATIVNÍ.DĚKUJI.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Průměrná teplota je u každého jiná. Teplota nad 37 a týden zpoždění ale vypadá na těhu. Zkus znova test. Teď už by to mělo být vidět.

  • Ahojky,

    průměrná teplota je u každého jiná,ale teplota nad 37 nemusí znamenat těhu,pokud neznáš svoje standartní teploty z předchozích cyklů,je zbytečné se měřit a stresovat..někdo má v těhu 37,někdo 37,7,jak kdo a u někoho je teplota 37 naprosto normální teplota....opravdu zkus testnout později.Pokud máš pichnutou injekci na vyvolání a je to těhu,nemůže to zárodku ublížit.

  • Děkuji za rady, jste hodné, ale dnes ráno mi teplota klesla na 36,8 a večer jsem to dostala :(((( tže znovu naběhnout na nový ciklus a snažilkování :((((

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se