lodičky
Ahoj Womenzonky potřebuji radu. V pátek mám maturitní ples a boty v kterých mám tančit mají vysoký podpatek a jsou to lodičky. Máte nějaký typ aby nezklouzávaly z nohy ?
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
6.1.2013 19:23Mně pomohlo koupit si takový gelový polštářky, který se dávaj do přední části boty, pod prsty plus ještě taky gelový proužky, který se lepí naopak do zadní části
Jakoby na patu
Noha je v botce pěkně "napěchová", takže vše drží a navíc nožky tolik nebolí
) Dá se sehnat buďto u Deichmanna nebo v drogerii DM
http://www.japan-fashion.eu/fotky7156/fotos/_vyrn_12_vyr_1201553.jpg takto nějak to vypadá, ceny jsou okolo 100- 150 korun 
-
6.1.2013 20:04Já si koupila boty, lodičky, taky se mi vyzouvaly, ale přitom o velikost menší mě tlačily, koupila jsem si takové speciální nálepky za patu (v prodejně obuvy), pak už tolik neklouzali, ale zase tlačily. No nakonec mi skoro odumřel palec, léčila jsem ho 3 měsíce. Zařekla jsem se, že se na to příště zvysoka vy**** a koupím si boty s otevřenou špičkou nebo rovnou páskový, lodičky už nechci nikdy vidět.
