graf BT?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #19838 8.11.2009 15:21

Krásnou neděli přeji všem.
S přítelem (budoucím manželem) se snažíme o miminko od května 2009, tento cyklus jsem si začala poprvé měřit BT, abych zjistila, že je vše vpořádku. No a vyšlo z toho toto. Nejdřív jsem si myslela, že je to anovulační, pak zase, že ne. No a nyní nevím - kdyby proběhla ovulace, jak bylo zakresleno, tak už bych musela dostat měsíčky a nebo mít pozitivní těhu test. Prosím Vás, co si o tom myslíte?
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Děkuji Simča

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Víš co si ještě myslím,že to graf usoudil ne dle BT,ale podle cervikální tekutiny,měla jsi ji opravdu tak?Lze ji zaměnit i za sperma,které pomalu vytéká po celý den.Informace o cervikálních tekutinách máš na těch stránkách co máš kalendář,můžeš dělat více testů cerv.tekutin za den,ale zapisuj jen ty nejplodnější.
    Pokud jsi zadávala správně:tak to spíše vypadá,že po vysazení ant.,ostatne stejně jako u mně nemáš vše srovnané.
    Někdo otěhotní hned ale spoustě žen to trvá 7- 12 cyklů,jak jsem si včera přečetla,takté tamtéž.

  • Díky za odpovědi,
    jen podle hleníku to není - zkusila jsem ho i odmazat a stejně to ukázalo na stejný den, třebas mi tam nějaká teplota chybí - nemohla jsem asi 2 dny měřit. Nicméně teď jsem nemocná, tak neměřím a týden po očekávané MS nic. Takže si příští týden když tak zajdu k MUDře. a uvidíme, co se mnou provede.

  • Ne, ne měli jste pravdu, je to anovulák - teď se už teplota úplně zbláznila - takže neovuluji a mám z toho trošku depku, takže pokud to nedostanu do příštího týdne jdu na provokačku k doktorce. Jen mě štve, že to nefunguje jak má, a k tomu je mi líto, že i když si to miminko strašně přejeme, tak to jen tak asi nepůjde. Takže buď jsem nasr... nebo mám slzy v očích. A ten můj je svatý, protože musí snášet takovéhle nálady.

  • ahojky, já bych se přikláněla k názoru, že byl anovulační, ale to se časem napraví. Zajdi k lékařce a oni ti píchnou vyvolávačku. Měj se hezky a držím pěstičky.

  • No abych pravdu řekla,můj první graf po vysazení ant.byl stejný a lékařka mi potvrdila,že byl nejspíš an-ovulační.A to jsem měla spoždění 16 dní,píchnutý progesteron.Nakonec jsem to dostala.

  • Tak to se ti vše zasejc posune při nemoci se to stává,mě už 2x,ach jo.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 285 otázek, kterým se dostalo 271 814 odpovědí a 409 876 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se