antikoncepce
Ahojík, chtěla jsem Vás poprosit o radu, v pondělí jsem dobrala prášky, neměla jsem recept abych si vyzvedla nové a chtěla jsem menstruaci přeskočit. Prášky jsem vzala až dnes, a puvodně jsem to měla dnes dostat. Nevadí že jsem to takhle udělala? Bolí mě děsně břicho, a trochu špiním. Tak ted nevím jestli to nemám nechat nebo jestli vmužu dál brát?
Moc Vás prosim o radu
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
18.4.2014 10:56Když už jsi začala, tak rozhodně pokračuj. Tělo bylo přichystané krvácet a z minuty na minutu to nezarazí. Takže to budeš teď mít kdoví jaké.
V příbalovém letáčku bys měla mít napsané, že si pauzu mezi plátíčky můžeš zkrátit, ale že ta pauza může být minimálně 4 dny (spíše se podívej, možná to je u každé jinak) nebo žádná, což jsi dodržela.