Vynechaná antikoncepce
Dobrý den.Po 7 denní pauze(v pátek) sem si vzala antikoncepci (Softine) tak jak jsem měla. Ještě ten den,i v sobotu a i v neděli ráno jsem měla pohl.styk ale v neděli večer jsem si zapoměla vzít pilulku.Všimla jsem si toho až v pondělí večer tak jsem si vzala 2 najednou a po 4 hodinách jsem zvracela...Chtěla jsem se zeptat jestli je riziko otěhotnění :/ Děkuji.
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
22.12.2012 22:51Nechci te strašit, ale myslím si, že riziko otehotnění je, jelikož to bylo 1. týden po pauze, tak o to je to horší. Kdyby si zapomněla vzít pilulku v druhém týdnu, riziko by být nemělo. Ale jelikož ty jsi si vzala pilulku v pátek, prvního v plata, v prvním týdnu, v sobotu vzala druhou a v nedeli nevzala a všechny ty 3 dny jsi pohlavní styk měla, tak tu riziko je. A ještě, když si v pondělí po užití obouch pilulek najednou zvracela, tak jeste větší.
-
23.12.2012 22:21Jinak příště si dvě pilulky určitě neber.... Pokud zapomeněš vem si ji co nejdřív, když si vzpomeneš, ale pouze jednu.