Vaginální dyskomfort

Otázku položila: Anonymní uživatelka #467679 21.1. 19:00

Ahoj, už přes rok řeším potíže s různými záněty a mykózami a vším možným. Dříve to bylo pravděpodobně nevyhovujícím partnerem a směskou zdravotních problémů apod. jen teď už opravdu nevím co.
V prosinci 2021 se objevil první zánět, tedy zánět děložního čípku, který se poté ještě jednou opakoval, od té doby jsem měla na střídačku, podle lékařky, zánět, a po přeléčení antibiotiky se objevily kvasinky. V květnu 2022 jsem se kvůli tomu rozhodla přestat brát antikoncepci, že by mi to určitým způsobem mohlo pomoci.
Z psychického hlediska ano, ale z toho zdravotního příliš ne. Záněty už nemívám, jen asi před měsícem se mi začala dělat mykóza, vím ale že to bylo mou vinou a nosila jsem upnuté kalhoty 😁 jenže stále i přes to všechno mě trápí nažloutlý výtok. Nezapáchá, nic mě nesvědí ale prostě to stále není v pořádku a mám citlivý děložní čípek co se sexu týče.
Moc vás prosím o jakoukoliv radu nebo doporučení co s tím. Zkoušela jsem různá probiotika, rosalgin a podobně ale nic mi nepomohlo.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik21.1. 20:26

    A nejíš a nepiješ příliš sladkého a nejíš hodně bílé mouky? A dále je to způsobené nízkou imunitou a zničenou mikroflórou. Kup si v lékárně lactobacily a užívej rosalgin dál. Chce to čas. A dobré na oživení mikroflóry je i dobré jíst kysané zelí. Dále se doporučuje výplach jedlou sodou 2x až 3x týdně. Nemám vyzkoušené, ale vím, že to doporučovala Francy. A ještě mne napadá, zda jsi zkoušela čípky Idelyn. Mně moc pomohlo si pochvu vypláchnout Rosalginem a před spaním si dát Idelyn.

  • nesleduj se tolik , nic ti neni

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 996 otázek, kterým se dostalo 270 658 odpovědí a 409 095 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se