Těhotenský test, který?
Ahoj holky, nevíte nějaká o testu, který by mi stoprocentně ukázal zda těhotná jsem nebo ne? Dělala jsem si posledně ten s proužky, stál asi 30 kc v lekarne, takze bych tomu moc neverila.. Vysel negativni, ale mám už 36 po poslední ms a pořád nic.. Někde jsem četla, že někomu třeba vyšel negativní, ale stejně byla těhotná.. .
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
15.2.2014 19:31já bych ty testy za 30Kč nijak nehanila. on totiž ani ten nejdražší test nemusí nic ukázat ve stejnou dobu jako ten proužkovej. je to jedna dáno citlivsotí testu, jednak tím, kolik hormnonus e vyloučí do moči.
já si dělala test Mamatest (tenkrát byly ještě ty kvalitní) a stály 2ks cca 40Kč. a vždycky pravivě ukázal - když sem těhu nebyla, bílo,. když byla objevil se slabej proužek.
zkus udělat další, za dva nebo tři dny a uvidíš