S jakým největším penisem jste se setkaly?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #411708 21.9.2021 10:43

Ahoj holky :-) Zajímá mě s jakým největším penisem jste se ve vašem životě kdy setkaly? A u koho to bylo?

Proč se na to ptám, o víkendu jsme byli s mou kamarádkou a našimi polovičkami ve welnessu, masáže, bazény, pohodička :-) A když jsme byli v saunách (takových těch parních), tak tam byl nějaký mladý klučina tak pod 20 let a ten když si sundal ručník tak jsme si všichni přestali povídat a jen zaraženě nevěřili vlastním očím. Ten ho měl jak nějakou velkou klobásu, mnohem větší než kdokoliv z nás viděl. I naši přitelové nevěděli kam s očima a po chvíli chtěli odejít, protože se cítili trapně. Bylo tam více saun, tak jsme to tam s kamarádkou prošly a nakonec se zase s tím klučinou setkaly v té méně teplejší, kde bylo lépe vidět :-D Nevím co nás to napadlo, jakobychom se zase vrátily do puberty, trochu jsme ho pozlobily, že jsme si sedly před něj zcela bez ručníků a za chvilku se dostavila očekávaná reakce... Postavil se mu a to teprve bylo dělo, bylo to nějaký obrovský číslo, co vůbec neumím odhadnout. Obě dvě jsme byly tak vzrušené, že jsme byly rády, že je tam ta pára. Chudák byl tak nervozní, že se to snažil zakrýt ručníkem, ale stejně to nepomáhalo. Musím říct, že to bylo to nejlepší pokoukání za hodně dlouhou dobu, a to jsem nahé a pěkné chlapy předtím viděla.. Ale teď jsem tak nějak omládla a zblbla. Myslela jsem si, že mám doma jednoho s velký, ale po tomto jsem změnila názor.

Moje otázka je tak trochu pro pobavení, výměnu zkušeností :-) Píšu raději anonymně, přítel občas čte když někde něco píšu, tak by se mu to asi moc nezamlouvalo, že se mi to tak zarylo do paměti. A už vůbec to, že mě to vzrušilo a měla jsem chuť ho tam na místě ojet :-D Achjo, a to už mám tyhle věci dávno za sebou, nebo jsem si to myslela :-)

Nestyďte se :-)

V

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Nikdy jsem penisy nepremerovala, takze nevim. Jeden byvaly byl ale hodne vybaveny a bylo to cokoliv jinyho, nez pozitivum.

 • ...a přítel je úplně blbý a nedojde mu to když tohle bude číst, že :-)...
  Nicméně, je pravda že jsem už pár nahých chlapů viděla, ale nikdy mě osobně nenapadlo je nějak poměřovat nebo přemýšlet jestli je větší nebo menší. Ano, párkrát jsem se teda pozastavila nad velikostí - nicméně to bylo při koukání na porno. Ale že bych teda z toho byla nějak extra odvařená se říct nedá. :-) prostě velké péro. Někdo má velký nos, někdo prdel. :-D Já bych se spíš v tomto případě krotila, zvlášť když bych měla po boku přítele. :-) Jsem spokojená s manželem, i když nemá největší velikost. Důležité pro mě je že si s ním sex dokážu užít a u chlapa mi jsou přednější jinsi věci než velikost nádobíčka :-) tot asi můj pohled na věc :-)

 • Kde byl ten wellness, tam chci taky :D

 • Francy21.9.2021 14:48

  Taky bych se podívala, kdybych tam byla :-D :-D
  Jinak já měla chvíli partnera, který měl snad skoro 25 cm. Koukalo se na to pěkně, ale bohužel sex byl mizerný. Hrozně mě to bolelo, jak narážel na čípek :-( Takže on nemohl přirazit pořádně, byl opatrný a já nebyla vůbec uvolněná, stalo to za prd. To jen jak, že ani velký kašpárek nemusí nutně znamenat ohňostroj.

 • janae8521.9.2021 15:01

  Já tě chápu, asi bycch se zachovala stejně být tam, přítel nepřítel. Nikdo nemůže čekat že se nikdo nepodívá, vždycky tam dolů ten zrak sjede :-D A nejen mě i já vidím jak se přítel občas mrkne na jiné nahé ženy - no a co. Jak tady jedna psala, jsou i důležitější věci, ale o tom přece ta otázka opravdu nebyla tak nevim co se z toho zase dělá.
  Hele já se s největším setkala v rodině kdy ho měl mámin přítel dost velkýho, ale v tý době dokud nepřišla puberta mi to nějak bylo fuk. Ale pak ho potkávat s ranní erekcí byl zážitek :-D Jenže mi tim rozhodil měřítko a potom sem měla pocit, že je všichni ostaní mají malý :-D
  Pak ještě na škole kdy mě sbalil jeden z vyššího ročníku na kterýho jsme si dělaly zálusk a pěkně se mu to v kalhotách boulilo, problém byl v tom že ho měl velkýho v klidu ale když se mu postavil tak už se vlastně nezvětšil a nebyl ani pořádně tvrdý, takže to stálo za prd.

  Moje spolužačka zase měla zážitek, že ho nějaká její jednorázovka měla spíš tlustého jako nějaký špekáček, ale vydržel tak 3 minuty a bylo po srandě.

 • Před současným přítelem jsem měla pár těch jednorázových sexů a mnohdy jsem opravdu byla zaskočena. Já jsem hlavně postavově velmi drobná a tak ta první myšlenka byla, že se tohle do mě nemůže vejít:-D Můj přítel má v klidném stavu penis velmi malý, takže po tom všem, co jsem viděla, nastaly otázky, zda mi to bude stačit… No, jenže při erekci se zvětší snad 3x na těch 19 cm, no a to už si musí dávat pozor, protože to samozřejmě už bolí. Velký penis asi krásný na pohled, zajímavý, ale člověk musí být opatrný :-D

 • Ivetatka223.9.2021 13:33

  U nás jsou Kubánci a ti ho mají pěkně velké chtěla bych to snimi skusit

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se