Romantika s přítelem

Otázku položila: Anonymní uživatelka #402445 čtvrtek 12:43

Ahojky holky mám dotaz jak trávíte večery s manžely nebo s pritely doma? Jak večer u vám probíhá když děti spí. A co chystáte za dobroty na zobani u televize nebo co děláte když třeba nekoukate na televizy a tak.... 🤔🤔🤔🙂🙂

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • :-D jdeme spolecne uspavat dite. Kdo prezije (nezaspi), muze jit vyjist lednicku :-D :-D

  • Kdyz dite usne, bud muz neco pusti a u toho usneme nebo je sex a pak neco pusti a pak se jde spat. On vetsinou usne dříve nez ja, často vlastne i drive nez dite, takze ja se divam na mobilu na veci na co nemam cas pres den, s nekym si pisu nebo ctu. Jak na me prijde spani tak spim. Co se tyka zobani tak nechystam nic - chlap si z vetsiny neco da sam (krupky, arasidy, blbiny co ma rad), ja treba okurku nebo ctverecek cokolady, protože nechci vypadat jak becka, uz tak se snazim redukovat vahu, takte nejake zobani neprichazj v uvahu a ani mi to nechybi.

  • No my to máme tak že manžel mě vyzvedne z práce. Většinou když plánujeme něco takového tak dáme děti k babičce. Nebo je uspíme a výhoda je že máme 2 patra děti nahoře my dole. S manželem máme poměrně dost intimní život takže když děti usnou a řekněme si že se podíváme na film tak to vždy dopadne tak že po 20ti min. snímě všechen popcorn a přesuneme se do ložnice. Teď když je karanténa tak jsme se hodně sblížili a zítra jsi jdu koupit těhotenský test tak snad to vyjde na potřetí.:-D

  • Máme 2 malé děti,usínají kolem 9,2x za týden si děláme večer pro sebe,dobré jídlo,film nebo masáž a milování,jednou za čas si zařídíme hlídání a někam vyrazíme,zrovna příští týden nás čeká autokino k 15 letému výročí;-)

  • Každý večer je podobný - televize, svíčky a rozložený gauč - to musí být. :-)
    Partner si většinou otevře brambůrky a pivo nebo víno, já občas skleničku vína, ale není to zvykem, vystačím si s čajem. Někdy máme jednohubky, někdy pizzu.
    Milování není podmínkou, já na něj často ani nemám chuť, ale i tak vyhovím, ale není to podstata těch večerů. :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 272 otázek, kterým se dostalo 251 934 odpovědí a 394 060 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se