Pritelova dcera

Otázku položila: Anonymní uživatelka #270520 28.6. 21:34

Dobry den potrebuji poradit nebo uz zesilim, přítel ma v peci 6ti letou dceru je docela dost rozmazlena.. Vse bylo v pohodě nez mala zacala s tim ze chce spat mezi nama samozřejmě tatinek ulevil a ja si pripadnu jak totálně zbytečná abych tam byla samozřejmě jsem tam pro oba ale tohle mi prijde moc.. Mala i primo řekne nepreji si aby si tu dnes spala, a dnes si přeji abys tu spala ale budu u prostred l, nepreji si aby jste si davali pusu, nechci abys ji rikal miláčku, nechci abys měl přítelkyni ale jen kamarádky joo tati??? A ten se smeje jak blbecek.. Nemluvím o dalších věcech.. Vcera me dostalo to ze mela sni spat jeji kamarádka.. Samozřejmě jsem prisla k hotovému tati ty budeš spat mezi nama a vedle mě teta a nela na boku, me uz dosli slova a zbalila jsem se a odešla, premyslim ze to skončím protože on me nechápe a neslyší na téma mala.. Nebo máte nějaké rady? Dik..

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • samuelgarfield28.6. 22:18

  Otevřeně si a přítelem promluvit :) přijde mi že si s ní tatínek neví moc rady a bude to jen horší a horší.

 • promluvila bych si s přítelem, jak vidí náš vztah atd. a podle toho se zařídila. Možná by mu neškodilo být nějakou dobu sám s holčičkou, ať si zkusí, jak mu to samotnému půjde a třeba se mu tím otevřou oči.
  Já mám přítele s 16 letým synem a to je to samé, v podstatě až teď se mu začínají vymezovat nějaké hranice a je to těžký boj. Do teď si dělal co a kdy sám chtěl, otec vše odkýval, nakoupil, udělal....protože mu to dluží skrz jeho matku, která je k ničemu. Kluk toho bohatě využíval. Teď se to začíná měnit, mám se k příteli stěhovat a chlapci se velmi oslabila jeho pozice. Začal být opět dítě a já jsem v roli partnerky, kluk to velmi těžce nese. Jsme s přítelem dva roky, prošli jsme si strašně těžkýma zkouškama a víme, že chceme být spolu, když se zadaří, tak mít i společné dítě.

 • Já ti rozumím, mám to stejné akorát dceři je už 14 a je to pěkný puberťák, tatínkovi prerostla přes hlavu a on se jí boji cokoliv říct, protože o ní nechce přijít. Vše jsem předcházela, ale teď jsem si řekla.dost, nebudu tady služka, kuchařka a chůva v jednom, přestala jsem dělat to co vždy a konečně vidí, co má doma, ale.uz je pozdě něco řešit, nezmění se..

 • Já bych to přítelovi vysvětlila. Prostě bych řekla že vůbec nemám problém s tím starat se o tu holku a brát jí jako dceru ale že ti vadí jak se chová že si řekne a hned je podle ní. Řekni jak se cítíš a že jestli s ním máš zůstat tak jeho dítě nebude řídit váš vztah a vy budete ti kdo budou dávat rozkazy

 • Francy29.6. 11:43

  Ne každá zvládne žít s chlapem ze sekáče. Já bych to tedy nezvládla, dělit se o něj s dítětem. Najdi si bezdětného ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 536 otázek, kterým se dostalo 252 870 odpovědí a 394 789 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se