Přítel má účet na seznamce

Otázku položila: Anonymní uživatelka #422437 25.3. 11:43

Ahoj, včera večer jsem zjistila, že můj přítel má účet na Tinderu a ze mu dokonce přišla i zpráva od nějaké holky. Dokonce si tam nedávno i aktualizoval fotku, takže tam chodi a používá ho, není to, že by měl profil založený už dlouho, jsme spolu dva roky a tohle pro mě byl docela zásah. Jak byste reagovaly? Jedna kamarádka mi řekla, že ona by dala okamžitý rozchod, druhá ať to tak nehrotím. Co si myslíte vy? Já sama nevím co dělat, ale beru to celkem jako podvod a nerozumim tomu, proč má zapotřebí lézt na seznamky, myslela jsem si, že máme šťastný vztah. Děkuji za názory.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik25.3. 12:54

    Ahoj, zeptala bych se ho, proč má zapotřebí mít účet na seznamce. Určitě se bude vykrucovat. Když se ti nebude dívat do očí, lže. Ale pozor, aby to nebyl chorobný lhář, ty se dokáží dívat do očí, i když lžou, jak když tisknou. Je to mezi vámi dvěma a pak na tobě, protože když je šťastný chlap, není třeba mít účet na seznamce.

  • Jak douho jste spolu? Jak Ty sama vnímáš Váš vztah bez ohledu na toto zjištění...jsi v něm spokojená? Nic Ti nechybí? Nic Tě neštve? Pokud vztah trvá dva měsíce, šla bych od toho - pokud vztah trvá v rámci let, konfrontovala bych ho. Pokud by jednal otevřeně, uznal chybu a projevil ochotu to řešit (což ale, jak píše macicekkajik může znamenat i díl práce pro Tebe), dala bych tomu šanci. Důležité je, aby si i on upřímně odpovědě, proč to dělá - je to touha po vzrušení?, chybí mu ve vztahu něco zásadního? , nebo je to projev nízkého sebevědomí a snaha si něco kompenzovat? (tam by ale řešení bylo především na něm). To poslední bývá docela častý jev - dotyční se se ženami často ani nescházejí, ta kompenzace probíhá "jen" na úrovni virtuálního flirtu. Čímž neříkám, že je to správně.

  • Lily725.3. 19:57

    Akože ja si už pripadám ako mimozemšťan pri ostatných ženách lebo toto nechápem. Načo to riešiš s ostatnými? Jeho sa spýtaj a až potom reaguj podľa toho, čo ti povie. Alebo sa ho nepýtaj a nechaj to tak. Ako ti asi cudzí ľudia poradia? Ty si s ním 2 roky.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 74 839 otázek, kterým se dostalo 250 531 odpovědí a 392 512 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se