Ovulacni testy a hlen

Otázku položila: Anonymní uživatelka #267019 23.2. 21:44

Ahoj holky ja uz sem v tom všem zmatená, možná je teda i me telo. Je to tři týdny co sem vysadila HA a od desátého dne se si zkoušela dělat ovu testy, porad jen slabá druhá čárka sem tam o maličko silnější, ale nikdy silnější nebi stejne silná jako kontrolní, cele ty tři týdny mi jak na houpačce bolí prsa, podbrisek, je mi na zvracení občas a teď se mi po třech týdnech objevil výtok, je husty a bílý, myslíte ze by se mohla ovu blížit? Jinal s přítelem si od vysazeni už nedavame pozor. Jak se u vás v cyklu mění hlen, ja tohle totiž 10 let neřešila, takže se v tom moc neorientuji.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ja bych jako pripustila i moznost ze ti proste cyklus hned nenaskoci a je telo rozhozene vysazenim toho sajrajtu a potrebuje se dat do kupy... Me cyklus sam o sobe zacal fungovat bez podpurnych ,,berlicek,, temer az dva roky po vysazeni ha.... Takze byt tebou nikam nespecham a nejakou chvili - dva tri mesice bych telo nechala zbavit se HA a dat se do nejakeho normalu...

  • Jistě že je tvé tělo zmatené, vždyť po celou dobu brání HA jsi neovulovala, nemenstruovala. Nemůžeš po svém těle hned chtít, aby se hned nastartovalo. Jistě, někomu bezproblému, někomu to může trvat i třeba několik let. Takže vydrž, držím palce, aby se vzpamatovalo hned 8-.

  • macicekkajik24.2. 8:00

    Brala jsi HA 10 let, nemůžeš od těla čekat, že hned bude cyklus fungovat, tak jak má. 10 let si tělo myslelo, že je těhotné a každá žena se po vysazení HA se zbytkem hormonů vyrovnává jinak. Pokud chceš tělu pomoci, zkus bylinné čaje - shatavari, kontryhel, čaj od Mojžíšové, drmek, prostě jakýkoliv čaj na plodnost.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 288 otázek, kterým se dostalo 259 359 odpovědí a 400 511 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se