Menstruace

Otázku položila: Emulena 7.8. 18:33

Ahojky, Teď v červenci jsem dostala velmi silnou menstruaci - první. Silná přestala být tak sedmý den a menstruační křeče taky nebyly. Teď ji mám desátý den a pořád tak krvácím ( už méně). Myslíte, že je to normál í? Zítra jedu na dovolenou, tak doufám že to přestane. Moc děkuji předem za všdchny rady.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • začni brát Ascorutin 3x denně 1tbl. Zmírní to krvácení. 10 dní krvácet není moc v pořádku, protože se tím tělo vysiluje a hrozí pak anémie (chudokrevnost). Na druhou stranu - chudokrevnost bývá častou příčinou silnějšího krvácení.

  • syd10.8. 8:36

    Jestli můžu důvěřovat mýmu menstruačnímu kalendáři, tak já měla první menstruaci s přestávkami celej jeden měsíc. Je možný, že to ve skutečnosti bylo jenom špinění, ale tenkrát jsem to nedokázala rozeznat (špinění je, když to neni čistě červená krev, ale jen vytok s příměsí krve, tedy např. hnědý, anebo když je to krev ale je jí tak málo, že by to stačily silnější kahotky pobrat i bez vložky, nebo jen se slipovou vložkou). Pak jsem měla měsíc pauzu a pak už klasicky každý měsíc pár dní.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se