Mám ho ráda, ale nemiluji ho

Otázku položila: Anonymní uživatelka #360462 19.2.2016 16:48

Mám problém se svým klukem,jsme spolu krátce... vím že mě má fakt hodně rád,chová se ke mně hezky,všichni kolem nás říkají že nám to spolu sluší.... ale já ho nemám ráda jak jsem si představovala... na 100% vím že ho nemiluju,..ale mám ho ráda...necítím z mé strany žádné ´´jiskření ´´.. necitím asi nic..ale nechci ho zklamat.. co mám dělat?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Daleko víc mu ubližuješ tím, že s ním jsi "bez lásky", než kdybys byla férová a rozešla se s ním. Bude ho to bolet, to je jasný, ale rozhodně mi to přijde správnější, než s ním být z lítosti.

  • Musíš se s ním rozejít tím že s ním chodíš a nemiluješ ho mu víc ubližuješ než kdybys se s ním rozešla... Bude určitě dlouho smutný, ale nakonec pochopí že jsi byla k němu upřímná.;-)

  • O svém problému bych mu řekla a navrhla bych že by jste to spolu třeba ještě zkusily ... nezahazovala bych to hned... přece jsi s ním začala chodit s tím že ho máš ráda a líbí se ti a přitahuje tě ne? :-o Když jste spolu takovou chvilku tak ani nemůžeš vědět jestli si na sebe zvyknete nebo ne ... já mám přítele a ten má spoustu chyb, který mi opravdu vadí ale i tak ho mám ráda .... jako nikdy nemilujes nikoho z minuty na minutu... My jsme se začali mít rádi asi po půl roce chození... jako myslím opravdu rádi (milovali se na život a na smrt :-D ) dej tomu čas... ale určitě mu o tom řekni... že tě to trápí.. atd... atd... :-)

  • A proč jsi s ním začala chodit? Protože tě na něm něco přitahovalo, líbilo se ti na něm něco? Nebo jsi jen čekala že se časem zamiluješ? Ono se v tomhle opravdu těžko radí když nikdy nevidíš do toho vztahu pořádně, ale pokud si myslíš že se do něj ani nezamiluješ tak mu to raději řekni narovinu než se do tebe on zamiluje ještě víc. Ale pokud se rozhodneš pro to se s ním rozejít nevyžaduj po něm aby jste byli kamarádi. Ono až ho to přebolí tak to možná půjde, ale taky počítej s tím, že to pro něj pravděpodobně bude šok, on se ti otevřel a asi i odevzdal a ty ho pravděpodobně "ztratíš" úplně. Než něco uděláš dobře se nad vaším vztahem zamysly a podle toho jednej, ale z lítosti nebo soucitu s ním nezůstavej. ;-)

  • Podle mne je v tvému okolí nový kluk a ten se ti libi víc, a ted hledáš něco jak se rozejít s tim to. :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 186 otázek, kterým se dostalo 271 434 odpovědí a 409 660 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se