Kupované příkrmy

Otázku položila: Klaudie29 18.5. 22:32

Zdravím, nemáte doporučení na kupované příkrmy s výborným složením? Jsou takové vůbec?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • stupidiack20.5. 11:24

  Já rozhodně příkrmy vařím doma. A na cesty se vždy dá vzít s sebou doma uvařené jídlo do termosky. Taky synovi kupované nechutnají a vím, co jsem do toho dala. Není nic těžkého uvařit dítěti doma a není přitom nutné vyvářet každý den, může mít i dva dny stejné jídlo. :-)

 • Já teda tuhle otázku budu taky řešit za pár měsíců, ale chtěla bych toho dělat co nejvíc doma sama a kupovat příkrmy jen, když nebude čas nebo občas, aby měl změnu. Ale přecijen, co si uděláš doma - víš, co v tom přesně je a víš, že to děláš poctivě, protože je to pro tvoje dítě.

 • já kupovala ze začátku jen některé jednodruhové - třeba pastinák apod. jinak sem se těm kupovaným snažila vyhýbat a měle je pro prcka leda na cesty. navíc mu teda moc nechutnaly. i když sem vařila doma pro něho (do určitého věku) neslané, pořád to bylo chutově lepší než většina kupovaných.

 • leniss19.5. 8:24

  Začátky jsou jednoduché na vaření, jednodruh zeleniny. Později s příměsí masa už je horší, a taky jsem raději kupovala. Všeobecně jedny z těch lepších je HIPP avšak pokud nebydlíte u hranic s Německem tak se nedoplatite, tam to vyjde na polovinu.
  Ráda jsem kupovala DM, byly poměr cena kvalita opravdu dostupné a malému chutnaly.

 • Osina5520.5. 10:03

  Moc dobré a v BIO kvalitě má příkrmy značka Sunar. Ty se jim opravdu povedly a navíc jsou i moc chutné.

 • Obema dětem jsem vařila,čas na to je a vite co tam dáváte a rozhodně je z toho lepsi přechod na klasik stravu nez ze skleniček,ktere uz po otevreni nevoní a maji jinou chuť,i zkušenost z okolí.Jednou jedinkrat jsem koupila skleničku na cestu,malá po 3 lžičkach zvracela cele odpoledne a ten druh suroviny nejedla 8 let! Takže sklenicky-NIKDY! A ty ceny,masakr!!!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 938 otázek, kterým se dostalo 266 457 odpovědí a 405 536 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se