Kostým na karneval

Otázku položila: Anonymní uživatelka #270308 11.2. 21:38

Holky, jdu si pro radu. Malý má za 14 dní ve školce karneval, takže si má donést nějaký kostým. A já samozřejmě nemám žádný nápad :( Vyrábíte kostýmy doma nebo je kupujete? Když kupujete, tak kde? Nechci utrácet zbytečně moc, když to bude mít asi jen jednou na sobě. A nějaký tip na kostým pro kluka? Holky mi přijdou jednodušší, ale máme kluka... :(

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • dancewomen11.2. 22:28

  Dělali jsme 2x piráta a 1x kouzelníka,nic složitého;-)

 • sisterrys11.2. 21:50

  Mě přijde lepší vyrobit. Ty kupované mi přijdou takové umělé (alespoň ty levnější). Mám dva kluky -3,5 a 1,5, kostým jsem dělala zatím jeden jen tomu staršímu. Byl to pirát - to mi i přijde nejjednoušší (nemám šicí stroj ani na něm neumím). Vzala jsem starší pruhované tričko, udělala rozstříhané rukávy, lem trika a starší tepláky rozstříhala stejným stylem a ušila papouška podle jednoho obrázku z pinterestu. K tomu jsme dokoupila klobouk, pásku přes oko a meč.
  Na mladšího mám v merku broučka - hnědé třičko a k tomu vyrobit křídla (doma jsme měli jako holky berušku a ta měla k tričku k rukávům přišitá křídýlka z průhledné lehké látky, vypadalo to dost efektně).
  Fajn můžou být taky různá zvířátka, povolání - koukala jsem třeba na zahradníka, hasiče, kominíka, policistu, kuchaře. Nebo rytíř, hastrman.

 • Lenka9312.2. 1:00

  Nebo najít v okolí půjčovnu kostýmů. :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 977 otázek, kterým se dostalo 254 542 odpovědí a 396 344 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se