Je to běžné?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #421552 11.10.2019 18:51

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat, jestli je normální nebo spíš běžné mu ho kouřit? Mně osobně to přijde vážně nechutné, ale nevím, jestli mám předpokládat, že by to po mně partner chtěl? Je to tak běžná věc jako třeba sex? A jak se něco takového vůbec dělá?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • stupidiack11.10.2019 19:14

  Taky záleží na tom, kolik ti je. V začátcích sexuálního života je to pro mnohé nepředstavitelné, ale časem (a hlavně když najdou toho správného partnera) s tím obvykle problém nemají. Je důležité to "správný partner", je to o intimitě a důvěře mezi dvěma lidmi. Je rozdíl provozovat orální sex s tím, s kým jsi dejme tomu několik měsíců a s tím, se kterým máš jednorázový sex. Jinak ano, je to běžná součást milostného života a partner by mohl očekávat, že k němu dojde nebo by se mohl pozastavovat nad tím, že to nechceš dělat. To však neznamená to, že se do toho musíš nutit. Vše dělej s láskou a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Ber to zase i z druhé stránky, jak by ti bylo, kdyby odmítal orální sex tobě? Někomu to nedělá dobře, ale je důležité sdělit to taktně, aby se ten druhý neurazil.

 • Mě osobně to vzrušuje, když vidím, jak orál partnera dostává a mám to ráda. Samozřejmě hygiena a umytý penis před tím by měla být samozřejmost.

 • Lily711.10.2019 19:08

  Ja keď som začínala so sexuálnym životom, tiež som to tak vnímala. No so správnym partnerom to už bolo iné a dokonca som si to začala užívať... Určite sa do toho nenúť, nie si jediná, čo to takto vníma, aj keď áno, medzi partnermi je orálny sex pomerne bežná vec. No to neznamená, že to urobiť musíš, keď to nechceš.

 • My žijeme spokojeně bez orálního sexu. Vyzkoušeli jsme si ho oboustranně, ale shodli jsme se na tom, že nám to nevyhovuje. Při pěti dětech je sex často po celém dni nebo rychlovka ráno a do sprchy předtím nestihneme, takže nám to není ani jednomu příjemné ani z jedné strany. Jiné je to třeba po společné sprše.
  Jinak je normální, že ti to teď přijde nechutné, ale časem zjistíš, že je to stejné jako ho líbat na pusu nebo na jiné části těla. A taky záleží na tvé fázi cyklu. Někdy tě hormony na to naladí, jindy právě znechutí.

 • Miluju to. Vzrusuje me, jak se to partnerovi libi...

 • Eleshiar11.10.2019 18:55

  Pokud ti to prijde nechutne, tak to nedelej a priteli to vysvetli. Nejlepe jeste pred tim nez k tomu dojde. Pokud je rozumny, nebude te do toho nutit.

 • Ahoj, jak již bylo řečeno, nenuť se do ničeho. Já si to taky neuměla vůbec představit. Přítel a já jsme byli sví první. On to prvně udělal mě a protože se mi to líbilo, přišlo mi nefér, abych nedělala to samé. A prvně mi ukázal jak na to. Řekl, kde je citlivý a podobně. Řekla jsem mu, ať zavře oči a šla jsem na to. Po chvíli mi to nepřišlo tak hrozné. Nemá to žádnou chuť a je to hlavně o nějaké technice.

  Teď po roce musím říct, že mě spíš mrzi, že přítel to příliš nechce. Samotný akt je pro něj nejvíce. Spíš já s tím začínám sem tam sama. On mi to dělá častěji, stačí říct...

 • Taky jsem si nepovedla predstavit, ze oralni sex budu praktikovat. Zacala jsem az se současným pritelem, se kterým mám dve deti a az po roce vztahu. Pritel po nem moc touzil, ale nenutil me. On me oralni sex poskytoval a tak časem jsem dosla k tomu, ze bych to taky zkusila.
  Ono to musi prijit samo, neda se k tomu nutit. A pokud nechceš, nedelej to.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 266 otázek, kterým se dostalo 251 919 odpovědí a 394 049 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se