GS Mamatest

Otázku položila: Anonymní uživatelka #21737 17.12.2009 9:26

Ahojky chtěla jsem se zeptat jak je citlivý GS Mamatest, dělal jsem si ho 4 dny před MS a je negativní, můžu být i přesto těhotná? Máte někdo s timto testem zkušenosti? Děkuji a mějte se

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Cauko, je to udajne jeden z najlepsich testov, ale aj tak ti mohol vyjst 4dni pred MS negat. Zalezi od toho, kedy si mala ovulaciu. Takze vyckaj, este z toho mozu byt krasne //.

  • Ahoj!
    Mamatest je velice dobrý. Každé těhotenství je však jiné. U mého prvního těhotenství vyšel slabě pozitivní test až 4 dny po očekávané MS a nyní jsem testla již 3 dny před MS a vyšel hned pozitivní. Já měla tentokrát totiž hodně brzy ovulaci a tím i časné uhnízdění vajíčka, tak proto mi vyšel poz.test ještě před očekávanou MS.
    Nedávno tu totiž o tomto případu psala jedna pisatelka, která si také dělala test již před MS, protože poznala uhnízdění vajíčka a vyšel jí hned pozitivní.Zkusila jsem to tedy také, jelikož jsem měla stejné příznaky a ono to vyšlo.

  • Ahoj mě vyšla slabá čárka až den před MS

  • Ahoj, můžu se zeptat, jaká příznaky uhnízdění vajíčka jsi měla? Děkuji.

  • ahoj, mám za to ,že je to jeden z těch víc citlivějších,že má těch 25 tu citlivost ...a myslím si,že těhotná být můžeš,že to je opravdu brzo, zkusila bych to v den MS asi nedřív a ani to se ti nemusí ukázat, mě se taky pořádně ukázaly čárky až tak 5.den po 1.očekáváném dnu MS... a když jsem testila asi 2dny před MS,tak ta čárka byla jak když tam nebyla - musela jsem hoooodně brejlit a na světlo pořádně,abych tam vůbec něco viděla....noo a jinak nejjistější máš krev...mám kamarádku,která v den MS dělala test nebo den po MS a test ji vyšel negativní,tak čekala kdy to dostane,mezitím byla na krvi kvůli nějakým hladinám myslím,že prolaktinu a nakonec ji řekli,že má nějaké vyšší HCG ať se testne a zavolá...nooo a tak se testla a měla tam slaboučkou čárku!! :-) takže držím palečky a ještě vydrž!!!! a zkus později, HCG narůůstá tak obden!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se