GRAF BT

Otázku položila: Bývalá uživatelka #18225 24.9.2009 7:02

Dobrý den, prosím o radu s grafem BT. dnes je to již 43 DC, poslední MS byla 11.8. a do dnešního dne jsem to nedostala...teplota se do 19.9. držela do 36,5 ale od 19. se zvýšila...nevím co si o tom myslet,myslíte že by se mohlo jednat o ovulaci?? objevil se i hustý bílý výtok a docela mě bolelo břicho, měla jsem i nějak citlivé bradavky.
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahoj, já bych teda šla taky určitě do těhu testu. Citlivost bradavek i zvýšená BT by určitě mohli být známkou těhulenství :-)

 • Ahoj, já bych zkusila těhotenský test.

 • No právě že test jsem si dělala včera a byl negativní...jinak nevím jaké mam cykly, už s tím bojuju od ledna..v dubnu jsem byla na vyvolvávačku,po ni jsem měla cykly co 21 dni a slaboučke, pak zase nic tak jsem musela jít na další vyvolávačku a dostala jsem to 11.8. no a teď zase nic...a BT měřím od toho 11.8.2009 jak jste viděli na grafu...tak jsem z toho jelen fakt...

 • Kdyby ovulace odpovídala grafu,pak by již test s velkou pravděpodobností HCG v moči mohl zaznamenat. Ovšem záleží také na tom,jak dlouho trvalo uhnízdění vajíčka,jaký tip testu jsi použila,ve kterou denní dobu atd atd.... Také vzhledem k nepravidelnosti tvé MS je to ,,docela normální,, . Tím chci říci,že se není čemu divit,že jsi MS ještě nedostala,když už dříve s ní byly problémy. Každopádně já bych si koupila nový těhu test - s citlivostí 25 ( je to naps. na krabičce) ,výborný je mamatest, testovala bych z ranní moči. Pokud MS do pár dní nedorazí,zašla bych k mudr. Na UZV by mudr sice ještě neviděla asi nic - váček,ALE zhodnotila by velikost dělohy,změřila by výšku endometria a mohla by tě poslat na krevní vyšetření. A otázka???? Měřila jsi si jen BT nebop jsi např. pozorovala i hlen a čípek???? Když totiž pozoruješ vše a pravidelně zapisuješ,pak je posuzování mnogem přesnější - co se týče určení dne ovulace. Od toho se totiž ve všem vychází. Každopádně hodně šteěstíčka,ať to dopadne tak,jak sama chceš!!!!!!! :-)

 • Tehu testem urcite nic nezkazis. Ale podle grafu bych spis rekla, ze ted se konecne jedna o ovulaci.
  A jak dlouhe mas jinak cykly?

 • jo presne;) zkus TT a pak urcite pisni

 • Ahojky,

  ovulace je vidět pěkně,ale to je tak vše,ale pokud to nedostaneš a bt se udrží,nic není ztraceno?:)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se