Furt bych jen jedla

Otázku položila: Anonymní uživatelka #407689 čtvrtek 11:16

Stále bych jedla - a po jídle si dávala ještě a ještě, a mezi jídly nezdravé zoby. Co dělat? Když nemám něco v puse, mám absťák!
Antikoncepci neberu- myslíte kdybych jí brala, bylo by to ještě horší?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Je to protoze jis nevyvazene. Najdi si kaloricke tabulky, tam si zkus par dnu zapisovat jidla a jez tak abys jedla vyvazene a upravi se to, jen to bude vyzadovat i trochu odrikani. :-) zvladnout to jde. U me byl zaklad to ze jsem prestala nakupovat uzeniny jako slaninu, salamy - misto toho jen trochu sunky. Co se tyka sladkeho - když me fakt moc honila mlsna tak treba banan nebo vysokoprocentni cokoladu. Kdyz na slane tak bud kolecko sunky nebo oriskem nic nezkazis..
    Kdyz se chce, jde to. ;)
    A antikoncepce je sracka, to nic neresi, takze na tu ani nemysli. ;) Vsechno zacina u spravneho zdraveho vyvazeneho jidlelnicku.

  • V prvé řadě bych u tebe vyšetřila glykemii, jestli náhodou není někde problém. Ale pokud není, tak Mně třeba na zahnání chutí na sladké (a zoby) pomáhá dát si kvalitní espresso. Ta hořká chuť mi vydrží v puse hodiny a nemám pak potřebu jíst a necítím ani hlad.

  • S antikoncepcí by to horší určitě být mohlo, mě způsobovala pocity hladu, navozuje totiž stav podobný těhotenství, kdy bývá taky větší hlad, chuť k jídlu, hlavně na jeho začátku, kdy není utlačený žaludek, ale většinou to kompenzují nevolnosti, až zvracení.

  • Mývala jsem to podobné. Zkus jíst jen 5× denně a po jídle vypij sklenici vody. ( můžeš zkusit i před jídlem) jež pomalu. Tělu trvá 30 min. než si uvědomí že je plné. Když budeš mít nutkání něco sníst zkus žvýkat žvýkačky, vezmi si kostku ledu, nápoj se studené vody. Když budeš mít chuť tak si dej kousek zeleniny. Nejez nezdravé věci....jen vyjímečně.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 272 otázek, kterým se dostalo 251 933 odpovědí a 394 060 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se