Důvěra ve vztahu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #421567 neděle 21:07

Dobrý den, je mi 16 a s přítelem jsme už rok. Během toho mi párkrát lhal kvůli kouření a huleni. Já mu to nezakazuju jen bych byla ráda abych o tom věděla protože pak mu mám dát pusu a chce se mi zvracet. No a on mi o tom neříká a dvakrát tvrdil že nekouril no a já u něj doma byla hodinu s hlavou u záchoda. No a teď má jít ven s kamarády který kouří a huli. Nevadí mi to jen mu prostě nedokážu věřit že nekouril/nehulil.
Jak mu mám věřit? Je to už rok a já to ještě nezvládla. Prosím poraďte.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Francypondělí 8:02

  Kouření nesnáším a hulení je pěknej hnus, nezdržovala bych se v takový společnosti :O= u náctiletých je to ale asi pravděpodobně věc stylu. A věc do života - chlap se nikdy nezmění! Ani když to holka chce a moc si to přeje, nezmění. Kolik rozvodů by nebylo, kdyby tohle ženský pochopily.

 • macicekkajikpondělí 8:51

  Důvěra je ve vtahu důležitá. Když ti lže v tom, že nekouří, jak můžeš mít jistotu, zda ti nebude lhát i v něčem jiném a podstatnějším, než je kouření. Důvěru ztratíš lehce, ale opět důvěřovat je mnohem těžší a kolikrát už to prostě nejde, když to lhaní je opakované. Radím, dát od takového kluka ruce pryč. Kouření ještě snesu, ale hulení a jiné drogy ne a lhaní to je cesta do pekel - vždy to začíná drobnostmi a pak se to stupňuje.

 • Risupondělí 13:39

  Nijak. My se kvuli tomu s ex rozesli. V 16 bych to ukoncila uz tuplem, mas dost casu si najit nekoho, kdo si te bude vazit a komu muzes plne duverovat :)

 • Měla jsem trochu podobnej problém. Přítel mi neříkal, že jde kouřit nebo kouřil. Já to z něj cítila a dělalo se mi z toho špatně. Ale když jsem se zeptala, tak to přiznal. Naštěstí jsme se dopracovali k tomu, že mi to netají. Kouří asi od 13 let, takže to tajit doma a kvůli tomu to neříkal pak ani mě. Věděla jsem, že kouří, ale poprvý kouřit jsem ho viděla po 2 letech vztahu, kdy měl fakt absťák :D Nekouřil přede mnou, protože věděl, že mi to vadí, takže cigára kouřil s tátou na balkoně nebo venku a přede mnou měl jenom vape. Kdysi jsem se zapřísáhla, že s kuřákem nikdy chodit nebudu :D Ale pak jsem se zamilovala a už jsme spolu skoro 4 roky. Někdo ale to kouření neskousne. Já bych hulení netolerovala, je to hnus. :O= A obzvlášť pokud ti lže. Utíkala bych. ;) Důvěra a upřímnost je ve vztahu hodně důležitá.

 • Pokud bude chtit lhat proste bude.. musis si to rozmysletjestli s nim chces byt i kdyz lze. Znam to ..mam to doma.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 653 otázek, kterým se dostalo 246 774 odpovědí a 386 070 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se