Dotaz na RP

Otázku položila: Anonymní uživatelka #365319 neděle 19:23

Holky,tak myslíte,že už se s tím navýšením RP může počítat?Ptám se proto,protože když si půjdu RP změnit až v lednu o dost peněz příjdu ,proto uvažuji,že bych ho šla změnit už teď ať vyberu co nejvíc.Díky za rady.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Randgridneděle 20:08

    nevím, kdy to má scvhalovat senát a podepisovat prezident. je velký úspěch, že to vláda schvalila, nepředpokládá se, že by to neschválili dal, protoze byli jednotní. obecne, ja bych pockala.. ale verim, že to odklepnou v co nejblizsi dobe, protoze se tak o tom mluvi (pokud se tak nestalo). moc tv nesleduji.

  • Já už s tím počítám, každopádně ty musíš počítat s tím, že tu změnu můžeš udělat 1* za 3 měsíce, takže když uděláš jednu teď, tak další až za ty 3 měsíce, s tím, že je ta změna aktuální vždy nejdříve od toho měsíce, kdy byla procedena, jelikož se rodičák vyplácí zpětně. Já doufala, že bude jasno dříve, takhle nám moc prostoru na nejoptimálnější nastavení hold nedali. Já třeba počítala s tím, že v říjnu už budu vědět víc a donastavím si to, tanže v lednu budo moci opět udělat změnu, takhle to nestíhám a půjdu až v lednu...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 653 otázek, kterým se dostalo 246 779 odpovědí a 386 072 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se