Co si o tom myslíte?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #450202 11.8.2022 8:25

Zdravim, je mi 25 let a před rokem jsem začala mít problém že jsem musela nosit inkontinenční pleny. Teď už jsem sice měsíc a půl bez zdravotních problémů a pleny bych nosit už nemusela, ale už jsem si na ně natolik zvikla že je nosim furt, připadam si v nich víc v bezpečí. A hlavně se bojim toho že když se vrátim k obyčejným kalhotkám že se někde mezi lidmy počuram. A mému příteli to nevadí že nosim pleny, taky si na to zvik že chodim v plenach.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • stupidiack11.8.2022 17:06

    Pokud to není bezpodmínečně nutné, určitě bych pleny zkoušela vysazovat. Jsi hrozně mladá nato, aby jsi byla odkázaná na pleny. Určitě bych vyhledala lékaře nebo alespoň fyzioterapeuta. Cviky na slabé pánevní dno dělají zázraky! Pokud nemáš problémy, máš to v hlavě - psychika dělá hodně. To, že to příteli nevadí, bych vůbec nebrala v potaz! Musí jít hlavně o tvůj pocit pohodlí a dobrého pocitu, nebojím se říct i pýchy z toho, že jsi bez plen. Držím palce! :-)

  • máš to ted už jen v hlavě. řekla bych ale, že to nošení plen není až tak zdravé a hlavně v létě i určitým způsobem nepříjemné.
    začala bych s nošením kalhotek nejdříve doma, pak na krátké cesty jen ve dvou třeba autem, pod sebe např podložku co se dává pod miminka a postupně si na to v hlavě zvykat, že je nepotřebuješ. a taky i prevence - např se vyhýbat prochladnutí od nohou.
    myslím, že nakonec i ty budeš ráda, pokud si budeš moci obléknout krásné prádlo.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 231 otázek, kterým se dostalo 271 613 odpovědí a 409 753 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se