Co se sousedkou?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #421618 5.8. 17:31

Prosím vás lidi, poraďte co se sousedkou? Když jde sama vyjede výtahem, klíče od bytu si může nachystat i ve výtahu. Když vyjde z výtahu je chvíli ticho, to už jsem si říkala, když někdo vyjede výtahem proč je pořád takové ticho. Už jsem ji kolikrát viděla přes dveřní kukatko, že si u mých dveří hledá jakože klíč od bytu a zároveň poslouchá co se u mě děje. Např. Vyjde z výtahu, chvíli ticho v tu chvíli co je ticho stojí u mych dveří, po pár sekundách teprve jakože hledá klíč od bytu. No, už jsem vyšla a zeptala se jí, jestli něco potřebuje?Ona: já? Já si otvírám dveře od bytu. Hned co jsem otevřela dveře, hned dělala jakože nic.
Takže jsem ji v ten moment u otevřených dveří nechytila, jak poslouchá za dverma.
Jako co s ní mám dělat? Každopádně kvůli takové se stěhovat rozhodně nebudu, byt mám na hypotéku.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Francy6.8. 9:13

  Takže když ona poslouchá z chodby, tak je to hrůza, zatímco vy, když posloucháte z bytu, tak je to ok :-D :-D Vaše problémy na mou hlavu!

 • koukám, že tady má každou chvíli někdo problém se sousedy (minule to byla rohožka).
  normálně bych si jí nevšímala. mně zase připadá divné, že pořád máte potřebu poslouchat výtah, zda někdo nejede a sledovat toto.
  a nevím, proč by jste měla sousedce (popřípadě) nutit, aby si chystala klíče už ve výtahu. Každý má své zvyky a kvůli sousedům je měnit nebude. Je klidně možné, že se jí zdáte zase divná vy. Nebo je prostě jen zvědavá a s tím se stejně nic nenadělá. Čím víc budete zavdávat příčinu tím, jak sledujete, zda neposlouchá za dveřmi, tím více to bude podněcovat její zvědavost.

 • Miska057.8. 13:08

  Ahoj možná bych se zaměřila sama na sebe,. Zeptala bych se sama sebe, proč mě to tak trápí ? Proč mě to vadí ? Možná zjistíte, že je to kravina a nebude vás to tolik zatěžovat :)

 • stupidiack6.8. 11:34

  Nejste to ta s tou rohožkou? 🤣

 • macicekkajik5.8. 18:16

  Nevšímat si jí. Tak ať si poslouchá. Kdybych věděla, že je za dveřmi, tak bych ztichla. Kvůli tomu se stěhovat je nesmysl.

 • Nepřijde Vám, že to příliš řešíte? Člověk může být zamyšlený, řešit nějaké osobní, rodinné, finanční či jakékoliv jine problémy, zamysli se a hned už musí poslouchat sousedy. 🤦
  Co když je paní jen pomalejší, chce se vydechnout než otevře dveře?

 • Pusťte u dveří porno na mobilu pěkně nahlas třeba ji to odláká :-D asi se nudí je zamindrákovaná tak poslouchá. My meli takovýho souseda můj vyběhl a je klid :-D

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se